ISS Detector

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 2.03.06
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici RunaR
Astronomik dünya hakkında bilgi sahibi olmak için ISS Detector mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Uzay ve astronomi hakkında faydalı bilgilere sahip olmak isterseniz ISS Detector eğitim uygulamasını Android  işletim sistemi bulunan cep telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama sizlere uzay hakkında faydalı bilgiler sunacaktır. Uzay camiasına dair olan bitenlerden haberdar olmak için ISS Detector uygulaması başarılı bir araçtır. Hobileriniz arasında uzay büyük bir yer kaplıyorsa uygulamanın içeriklerinden faydalanın.

Uluslarası Uzay İstasyonu ve İridyum uydularının geçiş zamanlarını ISS Detector mobil uygulaması içerisinde takip edebileceksiniz. NASA'dan uzay hakkında açıklama yapılacak diye beklemektense ISS Detector  uygulaması ile uzayı avuçlarınızın ucunda tutabilirsiniz. 

Eklentiler ISS Detector'ın kullanışlılığını artırır. Bir uygulama-içi ödeme ile kuyrukluyıldızları ve gezegenleri, amatör radyo uydularını, Hubble Uzay Teleskobu ya da Çin uzay istasyonu Tiangong gibi ünlü nesneleri ekleyebilirsiniz. 

Mükemmel gözlem için hava durumu koşulları oldukça önemli bir yere sahiptir. Havanın açık olduğu zamanlar size daha iyi görüntüler çıkaracaktır. Harita üzerinde geçerli konumunuzu belirleyin ve doğru bir şekilde uzayın boşluğunda ilerleyerek eğlenceli görüntülere sahip olun.

 

ISS Detector indir